M-online.com.ua - магазин Makita в Україні

Магазин продукції Makita - m-online.com.ua працює на ринку професійного і побутового електроінструменту з 2014 року. Ми - офіційний дилер Makita в Україні. Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам всю модельну лінійку цього бренду. Ми щасливі і безумовно горді тим, що задовольняємо потреби любителів і шанувальників Макіта в Україні і раді запропонувати всім своїм відвідувачам відмінні ціни, професійну консультацію фахівців Makita і оперативну доставку в будь-яке місто України.


Наш магазин і шоурум Makita в Києві завжди відкритий для Вас. Тут Ви завжди можете подивитись інструмент і устаткування живцем, поспілкуватися з консультантом і прийняти остаточне рішення про купівлю. Ми підтримуємо постійний асортимент товарів в точці продажів, але, будь ласка, щоб уникнути непорозумінь і затримок, уточните інформацію про точну наявність необхідної моделі перед візитом. В цьому випадку Ваш інструмент гарантовано чекатиме Вас.

Чому саме Makita?

Якісний, надійний інструмент і устаткування - запорука якісного і своєчасного виконання роботи. Маючи майже столітній досвід розробки, поліпшення передових двигунів, Makita використовує сучасні технології для розробки і виготовлення можливо кращих електроінструментів у світі. Надійність і безвідмовність промислової якості і легкий, компактний і продуктивний інструмент дозволяють майстрам довіряти великому асортименту інструментів і устаткування Макита для ефективного виконання роботи.

Чому ми вибрали саме цей бренд - Макита - і успішно працюємо з ним на в Україні? Все просто - безвідмовність, надійність і продуктивність Макита - відмінний аргумент "за". Результат цих якостей - відсутність проблем з інструментом і сервісним обслуговуванням. Ще один результат, як правило - задоволений клієнт, який, будучи прибічником бренду, повернеться до нас знову і знову і порекомендує друзям і колегам по цеху!

Чому варто купити Makita саме в нашому магазині?

Саме з описаних вище причин ми вже багатьох років просуваємо Макита в Україні. З магазином M - online.com.ua Ви можете бути упевнені в якості інструменту - ми продаємо тільки офіційний "білий" товар, а це - відсутність проблем з гарантією і сервісом для Вас як покупця. Ми також на сто відсотків упевнені в якості Makita і затребуваності інструменту і готові запропонувати своїм покупця розширений термін повернення товару. Відмінні ціни і регулярні знижки - ще один прекрасний аргумент "за". Відвідайте акційний розділ або вибирайте акційні товари в потрібній категорії.

З повагою, команда M-online.com.ua